“Araz” qlobal brend tərəfindən mükafatlandırıldı
Veysəloğlu Şirkətlər Qrupuna məxsus “Araz” supermarketlər şəbəkəsi beynəlxalq “Kimberly Clark” fabriki tərəfindən MDB ölkələrində fəaliyyət göstərən 30 marketlər şəbəkəsi arasında 2024-cü il üzrə ən yaxşı artım göstəricisinə görə lider olub.
Bu münasibətlə “Araz” supermarketlər şəbəkəsinin baş ofisində “Kimberly Clark”ın Qafqaz regionu və Azərbaycan satış ofisinin nümayəndələri ilə görüş keçirilib. Tədbirdə qalib mükafatı İdarə Heyətinin sədri Rəşad İbrahimova təqdim edilib.
Qeyd edək ki, “Kimberly Clark” fabrikinə məxsus qeyri-qida gigiyena məhsulları “Araz” supermarketlər şəbəkəsinin bütün filiallarından uyğun qiymətlərlə təklif edilir.

“Araz” Awarded by Global Brand
The “Araz” supermarket chain, part of Veysəloğlu Group of Companies, has been recognized by the international manufacturer Kimberly Clark as the leader in growth performance among 30 retail chains operating across CIS countries in 2024.
On this occasion, a meeting was held at the head office of “Araz” with representatives from Kimberly Clark’s Caucasus region and Azerbaijan sales office. During the event, the winning award was presented to the Chairman of the Board, Mr. Rəşad İbrahimov.
It is worth noting that non-food hygiene products produced by Kimberly Clark are available at affordable prices across all branches of the “Araz” supermarket chain.