Təzə məhsullar direktoru (Fresh)
Kərim Gülməmmədov 2002- ci ildə Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin "Mühəndis iqtisadiyyatı və İdarəetmə" ixtisası üzrə bakalavr təhsilini bitirmişdir.
Qeyd edək ki, Kərim Gülməmmədov 2007-ci ildən “Veysəloğlu” MMC-də Təhlükəsizlik əməkdaşı vəzifəsində, daha sonra Təhlükəsizlik bölmə müdiri vəzifəsində fəaliyyət göstərmişdir. 2008-ci ildə Satış təmsilçisi, 2009-cu ildə satış bölgə müdiri, 2011-2014-cü illərdə “Veysəloğlu Georgia”-da satış şöbə müdiri, 2014-2016-cı illərdə “Veysəloğlu” MMC-də Şəbəkə marketlər üzrə satış müdiri, 2017-ci ildə Kateqoriya müdiri, 2018-ci ildə Satınalma şöbə müdiri vəzifələrində çalışmışdır.
2020-ci ildə “Ulduz” şokolad fabrikində İxracat Departament müdiri vəzifəsində fəaliyyət göstərmişdir.
K. Gülməmmədov 2021-ci ildə “Araz Supermarket” MMC-də Ət və ət məhsulları satınalma şöbə müdiri təyin olunmuşdur. O, 2023-cü ildə “Araz Supermarket” MMC-nin, Kommersiya Direktorluğuda, Ət, toyuq, balıq və yumurta Satınalma departament müdiri, 2024-cü ildən etibarən isə Təzə məhsullar direktoru (Fresh) vəzifəsini icra edir.

In 2002-2004, Karim Gulmammadov received a bachelor's degree in "Engineering economics and management" from the Azerbaijan State University of Economics.
It should be noted that Karim Gulmammadov has been working as a security officer at "Veysaloglu" LLC since 2007, and then as a security department manager. Sales representative in 2008, sales regional manager in 2009, sales department manager at "Veysaloğlu Georgia" in 2011-2014, sales manager for chain stores in "Veysaloğlu" LLC in 2014-2016, 2017 In 2018, he worked as a Category Manager, and in 2018 as a Purchasing Department Manager.
In 2020, he worked as the head of the Export Department at the "Ulduz" chocolate factory.
In 2021, K. Gulmammadov was appointed head of the meat and meat products purchasing department at "Araz Supermarket" LLC. Since December 2023, he has been working as the head of the Meat, Chicken, Fish and Egg Purchase department in the Commercial Directorate of "Araz Supermarket" LLC.